Home Tag "Xhensila Myrtezaj"

Kjo video e Besit me Ajkën sapo na ëmbëlsoi ditën

0
Besi, Xhensila dhe Ajka janë duke shijuar pushimet këtë fund sezoni. Babi Besi është duke lozur me Ajkën e ndërkohë që mami Xhensilën e shikojmë duke i shkrepur foto dhe video të cilat ngelen gjithmonë kujtim. Një video e publikuar nga Xhensila sapo na ëmbëlsoi ditën. Besi është një baba i përkushtuar dhe loz në […]

Një tjetër këngëtare bëhet bjonde

0
“Bjonde e ke rradhën sonte” kjo ka qënë një nga shprehjet që përdorej prej vitesh por ngjyra e flokëve në bjonde është kthyer në një trend. Së fundmi personazhet publik janë duke e ardhuruar këtë ngjyrë. Vendos edhe Xhensila Myrtezaj që të ndryshoj look, bëhet krejtësisht bjonde. Xhensila ngjan një yll i vërtetë me këtë […]

Momenti prekës, Xhensila Myrtezaj publikon pamjet kur mori Ajkën në krahë

0
Vajza e dy personazheve mjaft të njohur në shoëbizzin shqiptar, aktorit Bes Kallakut dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen. Vogëlushja e pagëzuar me emrin Ajka, ka sot 1-vjetorin e lindjes dhe prindërit e saj të cilët janë treguar gjithmonë të rezervuar me imazhin e saj, sot publikuan protretin e plotë. Në një video të […]

Xhensila Myrtezaj ‘ngre’ temperaturat me bikini, zbulon tatuazhin e ri

0
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shpesh herë në qendër të mediave rozë për jetën e saj private, ndërkohë që është shumë aktive në rrjetet social Instagram. Së fundmi si shumë nga personazhet publike, edhe këngëtarja e njohur po shijon pushimet buzë detit, ku nuk kanë munguar fotot me bikini. Xhensila shfaqej me rroba banjo, pa grim […]

Xhensila sa nuk i ra pika kur Besi u rrëzua me lodrat e Ajkës

0
Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj se bashku me aktorin e humorit, Bes Kallaku, rreth vit më parë u bënë prindër për herë të parë. Çifti i njohur i showbizzt, vendosi që ta pagëzojë vajzën me emrin e veçantë dhe plot kuptim “Ajka”. Megjithëse janë shumë të njohur për publikun dhe vazhdimisht përbëjnë interes për mediat, […]