Home ShowBiz Kjo video e Besit me Ajkën sapo na ëmbëlsoi ditën
Kjo video e Besit me Ajkën sapo na ëmbëlsoi ditën
0

Kjo video e Besit me Ajkën sapo na ëmbëlsoi ditën

0
0

Besi, Xhensila dhe Ajka janë duke shijuar pushimet këtë fund sezoni. Babi Besi është duke lozur me Ajkën e ndërkohë që mami Xhensilën e shikojmë duke i shkrepur foto dhe video të cilat ngelen gjithmonë kujtim.

Një video e publikuar nga Xhensila sapo na ëmbëlsoi ditën. Besi është një baba i përkushtuar dhe loz në oborrin e shtëpisë së tyre me Ajkën e vogël.

 

Mos e humbisni këtë video:

Link: https://www.instagram.com/xhensilamyrtezaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz3XQwQhG-E/