Home Tag "zeri"

Kur gjyshja të bën dhurata, Bota dhe Zëri janë kaq me fat

0
Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një vajze pak javë më parë. Ata vendosën ta quajnë vogëlushen me emrin unik Bota dhe që në momentin e parë e bënë publik portretin e vogëlushes. Elita ka postuar ndërkaq edhe disa nga dhuratat speciale për të voglen e saj. Në një foto të postuar […]

Elita zbulon dhomën e Zërit dhe është kaq e veçantë

0
Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë tashmë prindër të dy fëmijëve, djalit Zëri dhe vajzës Bota që erdhi në jetë vetëm dy javë më parë. Elita është gjithmonë aktive në instagram ku ndan vazhdimisht me fansat detaje nga jeta e saj private dhe profesionale. Ajo ka treguar së fundmi më shumë detaje nga lindja e […]