Home Tag "zeri"

Gjiko dhe Zëri qethen tullë, babë e bir me një stil unik

0
Që prej fillimit të karantinës Elita së bashku me Gjikon kanë qenë shpesh herë aktive në rrjetet sociale. Ata i kemi parë të postojnë vazhdimisht foto dhe video nga momentet së bashku në shtëpi ku gjithë vëmendjen e vjedh vogëlushi me veprimet e tij. Këtë herë Gjiko ka vendosur të kombinohet në stil me njëri […]

Zëri fillon të ecë vetë, kjo video do t’jua zbukurojë ditën

0
Djali i Elitës dhe Gjikos ka festuar dy muaj më parë një vjetorin e lindjes me një festë shumë të veçantë. Vogëlushi është rritur tashmë dhe përveçse ka filluar të belbëzojë rrokjet e para, Zëri sapo ka nisur të ecë. Në një video të postuar në instagram shohim Gjikon i cili është duke e mbajtur […]

Zëri imiton fjalët e Elitës, kjo video do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
Që prej konfirmimit të rasteve të para më Coronavirus edhe në Kosovë, të gjithë njerëzit filluan t’ju nënshtrohet masave shtrënguese duke u vetëizoluar. Kështu ka vepruar edhe Elita të cilën e shohim të postojë herë pas herë video shumë të veçanta të të birit Zërit. Vogëlushi tashmë është rritur dhe ka filluar të belbëzojë fjalët […]

Zëri pret flokët për herë të parë, fotoja e tij na i zbukuroi ditën

0
Djali i Elitës dhe Gjikos sapo ka mbushur një vjeç dhe prindërit organizuan një festë të vërtetë për ditëlindjen e tij të parë. Në një ceremoni gati madhështore ku ishte menduar edhe për detajet më minimale, miq dhe familjarë të çiftit u mblodhën bashkë për  një vjetorin e vogëlushit. E pasi mbushi një vjeç ka […]