Home ShowBiz “O zemër, ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër”. Shpërthen gazetarja
“O zemër, ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër”. Shpërthen gazetarja
0

“O zemër, ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër”. Shpërthen gazetarja

0
0

Gazetarja Zhaklin Lekatari tha me plot gojën se ky nuk është seksi. Ajo u shpreh: Nëse burrat shqiptarë më thonë “O zemër, ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër”, për mua nuk është ky seksi”!

Gazetarja ka treguar perceptimin e saj sa i përket meshkujve dhe seksit. E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Show Magazine”, ajo ka shpërthyer kundrejt atyre që i thonë “o zemër ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër”.

Zhaklin Lekatari​:"Nëse burrat shqiptarë më thonë 'O zemër, ti…

Zhaklin Lekatari:"Nëse burrat shqiptarë më thonë 'O zemër, ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër', për mua nuk është ky seksi"!

Posted by TOP SHOW on Friday, December 8, 2017

Link: https://www.facebook.com/tch.topshow/videos/10155057836641269/

Burimi i fotos kryesore: ©Top Channel