Home ShowBiz Hueyda EL Sayed përcjell emocione të forta me rastin e ditëlindjes së djalit
Hueyda EL Sayed përcjell emocione të forta me rastin e ditëlindjes së djalit
0

Hueyda EL Sayed përcjell emocione të forta me rastin e ditëlindjes së djalit

0
0

Kush është prind, mund ta kuptoj më së miri dedikimin e Hueyda EL Sayed, për të birin. Ajo ka tre vite që është bërë nënë e një djali me emrin Gabriel me të cilin ka një marrëdhënie shumë speciale. Ditën e sotme Gabrieli feston ditëlindjen dhe Hueyda e ka surprizuar, moment të cilin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Gabrieli shihet shumë i lumtur kur në tavolinë i vjen një tortë me një fishekzjarre ndërsa Hueyda këndon “Happy Birthday to you”.

“Jeta me ty këto tre vite, ka qenë një ndër eksperiencat më të fuqishme të jetës sime. Duket qesharake nëse them se po rritem me ty, por kjo është e vërtetë, sepse zemra ime është më e madhe qëkur ti erdhe në jetën time. “-shkruan Hueyda krahas videos, duke lënë një pështypje të jashtzakonshme se si mundet një nënë, ta artikulojë me fjalë dashurinë për fëmijën e saj.

 

Link: https://www.instagram.com/p/BdzerRaBlN4/?taken-by=hueyda_el_saied

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bdj-fr2Baz8/?taken-by=hueyda_el_saied