Home Aktualitet I ati i aktores ndërron jetë, Rudina i emocionon të gjithë me dedikimin prekës
I ati i aktores ndërron jetë, Rudina i emocionon të gjithë me dedikimin prekës
0

I ati i aktores ndërron jetë, Rudina i emocionon të gjithë me dedikimin prekës

0
0

I ati i aktores Rudina Dembacaj ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Lajmin për largimin e tij nga jeta e ka dhënë vetë aktorja me anë të një statusi në instagram.

Ajo ka postuar një foto të të atit shoqëruar me një shirit të zi, ndërsa shkruan: “I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj”

Aktorja ka marrë mesazhe të shumta nga miq, fansa e kolegë të cilët e kanë ngushëlluar për humbjen e të atit.

I Ati i aktores ishte i sëmurë së fundmi dhe vetë ajo pak më kohë më parë bëri një tatuazh për të atin, ndërsa në ditëlindjen e saj ajo i preku të gjithë me mesazhin drejtuar të atit i cili ishte i shtruar në spital.

Link: https://www.instagram.com/p/CCYMa0onxQy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCNkZxxn4k3/