Home Aktualitet U hodh në liqen, por nuk doli më, aktorja e njohur zhduket pa lënë gjurmë
U hodh në liqen, por nuk doli më, aktorja e njohur zhduket pa lënë gjurmë
0

U hodh në liqen, por nuk doli më, aktorja e njohur zhduket pa lënë gjurmë

0
0

Aktorja e njohur Naya Rivera rezulton e zhdukur në një liqen në Kaliforni që prej ditës së sotme.

Autoritetet kanë gjetur të birin 4 vjeçar të vetëm në varkë, ndërsa aktorja nuk gjendet gjëkundi.

Aktorja dhe i biri 4 vjeçar morën me qera një varkë të mërkurën pasdite, por pas disa orësh një tjetër varkë ngriti alarmin kur panë djalin të vetëm,ndërsa aktorja ishte zhytur për t’u larë, por rezulton të mos jetë kthyer më pranë të birit.

Aktorja 33 vjeçare është e famshme për rolin e saj në serialin “Glee” nga viti 2009 në 2015, ndërsa një ekip kërkim shpëtimi është duke vijuar operacionin për të gjetur trupin e aktores.

View this post on Instagram

at this point we just vibin y'all

A post shared by Naya Rivera (@nayarivera) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCRnPHqgfea/

Burimi i lajmit: https://edition.cnn.com/2020/07/09/entertainment/naya-rivera-missing-trnd/index.html

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/A6NlCTzHUT0