Home ShowBiz Shifra marramendëse për një postim në rrjete sociale, ja kush janë personazhet më të paguar
Shifra marramendëse për një postim në rrjete sociale, ja kush janë personazhet më të paguar
0

Shifra marramendëse për një postim në rrjete sociale, ja kush janë personazhet më të paguar

0
0

Instagrami është kthyer në një nga bizneset më të paguara për një pjesë të përdoruesve.

Personazhet e showbizit tanë shpesh i shikojmë teksa reklamojnë artikuj dhe produkte të ndryshem.

Sipas burimeve pranë ‘Express’ personazhet që janë më të paguarit në këtë sektor momentalisht janë:

Arbana Osmani e cila pasionin e gatimit e ka kthyer në një biznes të fuqishëm në rrjete sociale duke u paguar për një postim 1000 euro.

Moderatoprja Luana Vjollca po ashtu është një ndër më të paguarat, ku një postim në rrjetet e saj kushton 1200 euro.

Tea dhe pse i është bashkuar së fundmi estradës duket se ka arritur ta menaxhojë mjaft mirë Instagramin saqë një postim i saj shkon 1500 euro.

Çdo individ që mendon se ka sukses dhe shikueshmëri në rrjete sociale mund të vendosë çmimin që dëshoron për një postim apo story.

Linku: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/tea.trifoni/