Home Tag "spitaël"

Këngëtari i njohur përfundon në spital, ja si është gjendja e tij

0
Këngëtari Ardian Bujupi së fundmi ka friksuar ndjekësit me disa pastime në rrjete sociale. Këngëtari duket se ka përfunduar në spital dhe ende nuk dihet një arsye e saktë. Ardiani vetë ka ndarë disa pastime ku shfaqet duke marrë serum në ambjetet e spitalit. Pas postimeve të tij ndjekësit janë bërë kuriozë për të zbuluar […]