Home Aktualitet Këngëtari i njohur përfundon në spital, ja si është gjendja e tij
0

Këngëtari i njohur përfundon në spital, ja si është gjendja e tij

0
0

Këngëtari Ardian Bujupi së fundmi ka friksuar ndjekësit me disa pastime në rrjete sociale.

Këngëtari duket se ka përfunduar në spital dhe ende nuk dihet një arsye e saktë.

Ardiani vetë ka ndarë disa pastime ku shfaqet duke marrë serum në ambjetet e spitalit.

Pas postimeve të tij ndjekësit janë bërë kuriozë për të zbuluar më shum rreth gjendjes së tij.

“Nuk mund të më mundni. Askush nuk mund të më ndalë, madje as trupi im. Ju uroj të gjithëve një ditë të shëndetshme”,  ka shkruar Ardiani në një postim tjetër.

Urojmë që për këngëtarin situata të jetë sa më e lehtë dhe të rikuperohet shpejt.

 

 

Linku: https://www.instagram.com/stories/ardianbujupi/2550067021739025399/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEXaRASMyhV/?utm_source=ig_web_copy_link