Home Tag "ylli i tik tokut"

E rëndë, ylli i Tik Tokut vret veten në moshën 18 vjeçare

0
Ylli i Tik Tokut dhe YouTube Dazharia Shaffer ka ndërruar jetë në moshën 18 vjeçare pasi kreu vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi i ati i saj i cili tha në një deklaratë se ishte i papërgatitur për vdekjen e saj. “Do të doja shumë që të kishte folur me mua për stresin dhe mendimet që e […]