Home ShowBiz Ja si quhen tre fëmijët e Ermal Fejzullahut!
Ja si quhen tre fëmijët e Ermal Fejzullahut!
0

Ja si quhen tre fëmijët e Ermal Fejzullahut!

0
0

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana kanë sjellë në jetë tre fëmijë shumë të bukur. Nga një deklaratë që ka dhënë për “Oktapod”, para disa kohësh, Sabri Fejzullahu ka thënë se Ermali dhe Ariana kanë dëshirë të kenë tetë fëmijë.

Tre fëmijëve të tyre ndërkohë ua kanë zgjedhur emrat me shumë kujdes. Ata quhen Arti, Buna dhe Era. Të tre janë emra shqiptar. Po pesë fëmijët e tjerë si do të quhen? Shpresojmë që edhe ata të kenë emra kaq të veçantë e mbi të gjitha kaq shqiptar.

Ja edhe intervista e atëhershme e Sabriut:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=C2pYz8iKouA