Home Aktualitet Ndërron jetë papritur gazetarja shqiptare
Ndërron jetë papritur gazetarja shqiptare
0

Ndërron jetë papritur gazetarja shqiptare

0
0

Gazetarja e njohur e kulturës është ndarë papritur nga jeta. Lajmin e ka dhënë e bija përmes llogarisë në Facebook të së ëmës.
“Me hidhërimin më të thellë ju njoftoj se Arlinda ka ndërruar jetë. Ju kërkoj të jeni të mirëkuptueshëm dhe kush e njihte vërtetë të vijë në rrugën Qemal Stafa, pallati 577/2 ap 11… Flm për mirëkuptimin (Ju lajmëroj unë vajza e saj Patty).
Kushedi sesa e vështirë ka qenë për të bijën të japë një lajm të tillë.

2017-08-25 09_55_12-Arlinda Canaj

Link: https://www.facebook.com/arlinda.canaj.7/posts/10212111090671502?pnref=story

Një ndër gazetaret që kishte miqësi me të ndjerën, Monika Stafa, i ka dedikuar gjithashtu një status, e zemëruar për ikjen e papritur e të parakohshme.

2017-08-25 09_53_54-Monika Stafa

Link: https://www.facebook.com/monika.stafa.5/posts/1815783368437511?pnref=story

Burimi i fotos: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208636837457343&set=ecnf.1202345953&type=3&theater