Home ShowBiz Orinda Huta deklaron të hapur sezonin e shëndoshjes
Orinda Huta deklaron të hapur sezonin e shëndoshjes
0

Orinda Huta deklaron të hapur sezonin e shëndoshjes

0
0

Na ka bërë me dije në një postim ne instastory që gështenjat qënkan të preferuarat e bukuroshes Orinda Huta. Ajo i konsumon ato shumë gjatë sezonit dimëror dhe ka vënë re që gjatë këtij sezoni ajo shton në peshë.

Në fakt gështenjat jane shumë të shijshme dhe Orinda ka shumë të drejtë.

Foto e Orindës:

ori

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BaGpKhtnwSF/?taken-by=orindahuta