Home Tag "dimer"

Floriana Garo na e bën dimrin verë

0
Floriana Garo prej disa kohësh ka lënë Shqipërinë për tu zhvendosur në Genevë pas dashurisë së saj të jetës dhe babai të vajzës. Është bërë nënë gati pothuajse një vit dhe Floriana nuk ka ndryshuar aspak, vazhdon të mbetet po aq simpatike sa më parë. Ka vendosur pikërisht që në dimër të bëjë pushimet e […]

Diçka e bukur i ka ndodhur Rita Orës në Paris

0
Bora që bie në dimër duket bukur në sytë e të gjithëve. Madje shumë njerëz e presin me pa durim që flluskat e borës të bien. Nuk ka rëndësi mosha, ti bëhesh fëmijë menjëherë kur sheh atë të bie. Edhe Rita Ora është duke e shijuar rënien e borës në Paris. Gjatë qëndrimit të saj […]

Ja sa bukur duken Meda dhe Lulja e tij

0
Meda përmes rrjetit social instagram ka postuar një fotografi në të cilën është bashkë me bashkëshorten e tij Lulen. Ata po shijojnë borën dhe rrezet e diellit në këtë kohë dimri. Duhet pranuar se të dy ata duken bukur. A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on Jan 29, 2018 at 10:16am PST Linku: https://www.instagram.com/p/Beiwj_Mh8_e/?taken-by=mehdin_pergjeqaj Burimi i […]

Aurela e bën hot në mes të dimrit

0
Edhe pse jemi në kohë dimri, Aurela Hoxhës nuk i pengon kjo gjë, madje ajo për të evituar këtë të ftohët ka shkuar në një vend më të ngrohët. Të paktën kështu duket në një fotografi që ka postuar në rrjetin social Instagram. Me një trup të përkryer dhe në super formë Aurela nuk ka […]

Françeska Jaçe zhvishet në mes të dimrit

0
Modelja simpatike Françeska ka postuar foto në profilin e saj në instastory ku na tregon që ka nevojë për pushime. Jemi në një kohë shumë të ftohtë dhe për këtë arsye Françeska ka rrëmbyer valixhen dhe është nisur për udhëtim. Eshtë parë buzë detit e mbledhur me një peshqir ngjyrë portokalli dhe me flokët e […]

Blendi Fevziu vendos të festojë festën e Pavarsisë pranë bregdetit

0
Tashmë zyrtarisht jemi në stinën e ftohtë të dimrit. Për Blendi Fevziun ende nuk ka ardhur kjo periudhë. Ai është duke shijuar pushimet e tij dimërore jo në nje vend malor me dëborë siç do të bënin të gjithë në këtë periudhë, Blendi është në një vend egzotik. Pranë bregdetit të bukur dhe me temperatura […]

Zbuloni ngjyrën në modë për këtë sezon dimërorë

0
Keni menduar që moda këtë vit do të jetë e stofit dhe katrorëve? Epo kjo nuk është e vetmja tendëncë e këtij dimri. E kuqja nuk ju le kurrë në baltë. Revista e modës Vouge Magazine na sjell këtë trend në “festën e 80 vjetorit në mbrëmjen gala ndërkombëtare vjetore “ përmes modeleve të veshura […]

Mariola Kaçani nis pushimet më në fund – Çfarë vendi ka zgjedhur ajo?

0
Këngëtarja simpatike e muzikës popullore Mariola Kaçani ka nisur pushimet. Pas një sezoni shumë të ngarkuar me koncerte Mariola vendos ti kushtojë vetes disa ditë relaksi. Ka zgjedhur pikërisht vendin e bukur të Kankunit për të kaluar disa ditë relaksi. Ngushëllohuni të gjithë ju që i keni kaluar pushimet tashmë. Foto nga Mariola në Kankun: […]

Orinda Huta deklaron të hapur sezonin e shëndoshjes

0
Na ka bërë me dije në një postim ne instastory që gështenjat qënkan të preferuarat e bukuroshes Orinda Huta. Ajo i konsumon ato shumë gjatë sezonit dimëror dhe ka vënë re që gjatë këtij sezoni ajo shton në peshë. Në fakt gështenjat jane shumë të shijshme dhe Orinda ka shumë të drejtë. Foto e Orindës: […]