Home ShowBiz Me kë e ndan shtratin Beatrix Ramosaj?
Me kë e ndan shtratin Beatrix Ramosaj?
0

Me kë e ndan shtratin Beatrix Ramosaj?

0
0

Bukuroshja Beatrix është vënë re që darkave nuk flen vetëm në krevat. Këtë gjë e kemi zbuluar nga një foto e postuar nga Beatrix. Ajo është zgjuar në orën 05:30 në mëngjes dhe ka vënë re që në shtrat gjëndet qenushja e saj Bella.

Pra Beatrix e ndan shtratin me qenushen, që për Beatrixin është shumë e rëndësishme.

Foto e postuar nga Beatrix:

2017-11-03 09_33_15-Instagram

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bato5e0lYS3/?taken-by=beatrixramosaj