Home Tag "krevat"

“Nga Parisi me dashuri” Petale trëndafilash në krevatin e Bleonës

0
Bukuroshja Bleona Qerreti ndodhet në vëndin e dashurisë, në Paris të Francës. Një foto që vet Bleona ka postuar në Instagram na ka kuriozuar të gjithëve. Nën krevatin e saj gjëndeshin petale trëndafili të kuq, me anë të këtyre petaleve ishte formuar emri i Bleonës. “Nuk mund të them që nuk e dashuroj këtë” e […]

Me kë e ndan shtratin Beatrix Ramosaj?

0
Bukuroshja Beatrix është vënë re që darkave nuk flen vetëm në krevat. Këtë gjë e kemi zbuluar nga një foto e postuar nga Beatrix. Ajo është zgjuar në orën 05:30 në mëngjes dhe ka vënë re që në shtrat gjëndet qenushja e saj Bella. Pra Beatrix e ndan shtratin me qenushen, që për Beatrixin është […]

Si t’i ndreqni të gjitha problemet e gjumit, sipas shkencës?

0
Duket sikur po bëhet gjithnjë e më e vështirë të bësh një gjumë të mirë. Duhet të kemi shtatë deri në nëntë orë gjumë, por shumë amerikanë nuk e godasin atë objektiv çdo natë. Gjumi mund të ofrojë përfitime të pabesueshme shëndetësore, si të na ndihmojë të humbim peshën, të përmirësojmë kujtimet tona. Pra, kur […]

Ky krevat rregullohet automatikisht, 3 sekonda pasi ngrihesh

1.44K
Me sa duket, paska një zgjidhje për të gjithë dembelët, që përtojnë ta rregullojnë krevatin, pasi zgjohen nga gjumi. Krevati “inteligjent” OHEA rregullohet vete, 3 sekonda pasi ngrihesh prej tij. Në vetëm 50 sekonda, rregullon nënkresën dhe drejton mbulesat në mënyrë automatike. Kompania shet bashkë me krevatin edhe mbulesat si dhe nënkresën e veçantë që […]