Home ShowBiz Ervin Kurti i hap fustanin modeles. Për pak e nxjerr “fushë”
Ervin Kurti i hap fustanin modeles. Për pak e nxjerr “fushë”
0

Ervin Kurti i hap fustanin modeles. Për pak e nxjerr “fushë”

0
0

“Lei Kraja më joshi mua, apo e kundërta?!”  Gazetari i Top Show në Top Channel, ka provokuara paksa me foton e publikuar së fundmi.

Ai shihet teksa i ka kapur fustanin modeles Lei Kraja duke ia ngritur atë dhe për pak sa nuk e nxjerr “fushë”

Atë që ka ndodhur vërtetë do mund ta shohim sot në emision.

Link: https://www.instagram.com/p/Bd2Y1ggglOO/?taken-by=ervikurti

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bd2cy1QD_4D/?taken-by=leikraja