Home ShowBiz Dikush tregohet mjaft romantik me Encën, ndërsa ajo shfaqet sensuale me ndjekësit
Dikush tregohet mjaft romantik me Encën, ndërsa ajo shfaqet sensuale me ndjekësit
0

Dikush tregohet mjaft romantik me Encën, ndërsa ajo shfaqet sensuale me ndjekësit

0
0

Shumë aktive në rrjetet sociale, shumë e komentuar në mediat rozë dhe shumë e  kritikohet për ekspozimin e tepërt të linjave trupore.

Enca së fundmi, ka postuar një video në të cilin tregon se dikush e befasoi atë me një buqetë trëndafila të bardhë dhe një foto, ku hiret e saj ekspoizohen sensualisht.

Edhe pse nuk ka treguar se kush ia ka dhuruar lulet, këngëtarja ka shtuar jo pak fjalët mbi një lidhje të mundshme të saj.

Miss Ruensa ✨ #OnSumGoddessShit

A post shared by ENCA (@enca) on

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BVR6_a5BA2Y/?taken-by=enca