Home ShowBiz Roza e pi kafen si “boss”, duke e shoqëruar me poza joshëse
Roza e pi kafen si “boss”, duke e shoqëruar me poza joshëse
0

Roza e pi kafen si “boss”, duke e shoqëruar me poza joshëse

0
0

Kafja është si një vakt më vete në përditshmërinë e shumicës prej nesh. Pa të nuk bëjmë dot!

Kështu është edhe për moderatoren e njohur Roza Lati. Ajo njihet për natyrën e saj shumë gazmore dhe për “gjetjet” që bën herë pas here.

Sot ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video ndërkohë që kamarieri i sjell kafen drejt e në makinë.

“Like a boss”, ka qenë komplimenti që moderatorja i bën vetes teksa nuk ka nguruar të bëjë disa poza seksi, me dekoltenë në plan të parë.

Kujt nuk  i pëlqen të trajtohet “si boss”?!

Link: https://www.instagram.com/roza_lati/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcaZAEHlUU2/?taken-by=roza_lati