Home ShowBiz Luana na njeh me të ftuarit special të “Shiko kush Luan”
Luana na njeh me të ftuarit special të “Shiko kush Luan”
0

Luana na njeh me të ftuarit special të “Shiko kush Luan”

0
0

Video e kësaj jave fillon me një lajm për ata që s’e dinin, se Luana në Instagram ta tashmë më shumë se 1 milion ndjekës.

Luan Vjollca e ka bërë traditë tashmë që një natë para shfaqjes së emisionit “Shiko kush Luan”, të na prezantojë me të ftuarit e saj.

Soni Malaj, Ervin Bushati, Lorenc Jemini, Denis Dyrnjaja, Delinda Zhupa, Manjola Begolli dhe Fifi do të jenë të ftuarit specialë të kësaj puntate të radhës.

Ajo që bie në sy në këtë video është se Luana kësaj radhe do të vijë ndryshe, me flokë të gjatë, por jo më bionde. Ndërsa përsa i përket veshjes ka zgjedhur një fustan të gjatë tyl, ngjyrë nude.

Link: https://www.instagram.com/p/Bd3SsPYHfFn/?taken-by=luanavjollca

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bd45NPGnR14/?taken-by=luanavjollca