Home Lifestyle Cardi B shtatzënë?! Ja përgjigja e saj
Cardi B shtatzënë?! Ja përgjigja e saj
0

Cardi B shtatzënë?! Ja përgjigja e saj

0
0

Këngëtarja e njohur së fundi ka postuar një video në rrjetin social Instragram, për të cilën, fansat e saj i kërkuan përgjigje nëse ajo është shtatzënë.

Dhe Cardi B  ka shuar kuriozitetin e fansave  rreth thashethemeve për shtatzëni.

25-vjeçarja në video shihet duke bërë ‘rap’ e duke kërcyer, përderisa një fanse i kishte shkruar “A ka ndonjë sekret si të Kylie Jenner që mbase ne duhet ta dimë. Thjesht po pyes”, ka shkruar ajo duke qeshur e duke i bashkëngjitur një emotikon të një gruaje shtatzënë.

Por, menjëherë ka arritur edhe përgjigja e Cardi B.

“Jo, unë thjesht jam shëndoshur. Më lini të shëndoshem në paqe”, ka shkruar ajo.

pri_67909686

Link: https://www.instagram.com/p/Bet_x0-ho6k/?taken-by=iamcardib

Burimi i lajmit: http://metro.co.uk/2018/02/03/cardi-bs-reaction-asked-pregnant-realest-thing-see-day-7283871/