Home Lifestyle Pas imazheve të fundit në Instagram, atë mund ta kurorëzojnë mbretëresh
Pas imazheve të fundit në Instagram, atë mund ta kurorëzojnë mbretëresh
0

Pas imazheve të fundit në Instagram, atë mund ta kurorëzojnë mbretëresh

0
0

Bukuroshja është bërë e famshme duke u cilësuar si ‘konkurrentja’ më e denjë e  Kim Kardashian.

Ajo është shumë aktive në Instagram me publikimin e imazheve të reja, me të cilat provokon rëndë.

E disa fotografi të tilla, Anastasia i publikoi së fundi, ku shfaqet e veshur në pink, padyshim duke vënë në fokus asetet e saj.

Imazhet dhe linjat bombastike trupore, si gjithnjë morën mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e zjarrtë.

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/BehLVgdApmp/?taken-by=anastasiya_kvitko

Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Link: https://www.instagram.com/p/BerTsymgrnw/?taken-by=anastasiya_kvitko

Link: https://www.instagram.com/p/BerM4gwAtiz/?taken-by=anastasiya_kvitko

Link: https://www.instagram.com/p/BeuJIX8An0O/?taken-by=anastasiya_kvitko

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Ba0n8Lyh_6S/?taken-by=anastasiya_kvitko