Home ShowBiz Fifi të shtunën finalizon një dopjo projekt
Fifi të shtunën finalizon një dopjo projekt
0

Fifi të shtunën finalizon një dopjo projekt

0
0
 Projekti i fundit i Fifi, me titullin “Zhurmë”, i ka dhënë një shtysë të madhe në botën e muzikës.
Pasi tashmë ajo ka ecur mjaft artistikisht dhe njihet si një këngëtare dhe autore e suksesshme veprash me vlerë.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja tashmë ka paralajmëruar se po përgatit, jo një, pordy projekte të reja.

Të shtunën ajo do publikojë dy këngë, që i ka titulluar përkatësisht “Nanush 1” dhe “Nanush 2”.

Adhuruesit e shumtë janë në pritje dhe shumë kureshtarë të dinë se si do jetë ky dopjo projekt.

Link: https://www.instagram.com/p/Be8iw5WhZSM/?taken-by=fifi.official

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeBKC1QBIaK/?taken-by=fifi.official