Home ShowBiz Kush e ka burrin më të pasur? Angela Martini në garë virtuale me Emina Çunmulaj
Kush e ka burrin më të pasur? Angela Martini në garë virtuale me Emina Çunmulaj
0

Kush e ka burrin më të pasur? Angela Martini në garë virtuale me Emina Çunmulaj

0
0

Trendit për të ekspozuar luksin, si një vlerë e shtuar e vetes, nuk i ka shpëtuar as modelja shqiptare Angela Martini, e cila prej pak kohësh është martuar me një biznesmen të huaj. Sot bukuroshja ka postuar dy video të shkurtra në të cilat tregon unazën me diamant me në sfond timonin e një makine Porche.

Në anët tjetër kemi një tjetër modele shqiptare shumë të sukseshme, e cila gjithashtu është martuar me një boss miliarder.

E martuar me Sam Nazarian, Emina Cunmulaj ndihet vërtetë krenare për pasurinë marramendëse që i shoqi ka. Këtë na e ka treguar pas postimit në Instagram të një artikulli që revista “Forbes” ka bërë për biznesmenin e famshëm.

Në këtë shkrim inspirues flitet për mënyrën se si Sam Nazarian ka arritur të ndërtojë “perandorinë” e tij të luksit në SHBA. Pasuria e tij llogaritet rreth 150 milion dollarë sipas “TheRichies”.

A është kjo një mani e vajzave shqiptare (dhe jo vetëm) për të bërë publik luksin që i rrethon? Pasi dy rastet e mësipërme nuk janë të vetmet.

Link: https://www.instagram.com/angela_martini/

Screenshot_4_copy_copy_copy

Link: https://www.instagram.com/eminacunmulaj/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdTKq3FHDI2/?taken-by=angela_martini