Home ShowBiz Ka dashur të tregoj thonjtë por ka zbuluar një aksesorë luksoz që përdor
Ka dashur të tregoj thonjtë por ka zbuluar një aksesorë luksoz që përdor
0

Ka dashur të tregoj thonjtë por ka zbuluar një aksesorë luksoz që përdor

0
0

Adelina Ismaili është e njohur për stilin që e bën atë të veçantë prej të tjerëve.  Përveç flokëve, grimit, veshjes dhe këpucëve ajo ka ditur gjithmonë të na suprizojë edhe me thonjët e saj.

Ksaj rradhe në Instagram ajo ka postuar një video në të cilën tregon stilin e thonjëve. Të lyer me të zezë dhe me një kombinim të bardhë Adelina ka shkruar “so classy”.

Por detaji që bie më shumë në sy përveç thonjve është marka luksoze e çantës që Adelina përdor, ka dashur të na tregojë thonjtë e sapo bërë por ka zbuluar gjithashtu aksesorin e saj lukson që mban. Bëhet fjalë për çantën e markës së njohur luksoze YSL.

 

💅so classy 💕Sellmanails @sellmakasumoviq

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Linku: https://www.instagram.com/p/Be8CiA-ArTX/?taken-by=adelinaofficiel

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdYShcrgJQ9/?taken-by=adelinaofficiel