Home ShowBiz Gent Fatali ka një këshillë për ndjekësit e tij
Gent Fatali ka një këshillë për ndjekësit e tij
0

Gent Fatali ka një këshillë për ndjekësit e tij

0
0

Pas suksesit të këngës së tij të fundit “Sa jena t’ri”, Gent Fatali është duke shijuar disa momente relaksi, një gjë për të cilën ai me siguri se ka pasur nevojë. Madje një pushim i tillë nuk do t’i bënte askujt keq.

Genti ka publikuar një fotografi në instagram ku shihet duke pushuar buzë detit dhe duke shijuar rrezet e diellit që po bien në të. Një diell i ngrohtë i bën mirë atij në këtë kohë të ftohët dimri.

Po ashtu si duket ai është duke mbledhur energji për angazhimet dhe projektet e tjera që do të vijnë.

Përmes kësaj fotoje ai ka një mesazh apo këshillë për ndjekësit e vet.

“S’ki nevojë me i dëshmu kërkujt kurgjo pos vetes”, janë fjalët që iu është drejtuar ai fansave të vetë.

Dhe sinqerisht e ka me të drejtë. Në këtë botë duhet të luftosh që t’ia dëshmosh vetëm vetes gjërat që bën dhe askujt tjetër.

Ski nevoj me i deshmu kerkujt kurgjo perpos vetes 😉 #sajenatri

A post shared by Gent Fatali (@gentfatali) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfGf0vIARnL/?taken-by=gentfatali

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BcsCYDdnB12/?taken-by=gentfatali