Home Tag "foto"

Bora Zemani ndihet e bekuar – Në pishina me…

0
Pas ndarjes së shumë përfolur me dj e famshëm Vin Veli, Bora ka nisur jetën e saj shumë natyrshëm. Këtë verë ajo ka qënë e zënë si spikere e botërorit po ka gjetur gjithmonë kohë për t’ju dedikuar vetes. Bora sot pranon që ndjehet e bekuar me djalin e saj. Ajo e ka çuar atë […]

Një mami sensuale si Nora Istrefi

0
Nora pas një pauze të gjatë ndaj muzikës për shkak të lindjes, i është rikthyer fuqishëm këtë sezon. Kemi parë foto të Norës duke dal nga pishina, nëpër koncerte, në klipet por nuk paskemi parë foton më të bukur e më sensuale të saj. Të gjithë meshkujt do të xhelozojnë Robert Berishën në këto momente. […]

2po2 ka një dedikim të veçantë për gruan e tij

0
Rrallë herë e publikon atë në rrjete sociale madje këtë gjë mundohet që në maksimum ta mbajë të fshehur. Besnik Canolli apo i njohur ndryshe si 2po2 ka publikuar një foto në instagram ku shihet bashkë me gruan e tij. Ai pikërisht në ditën e të dashuruarëve ka zgjedhur një foto bardhë e zi që […]

Kylie Jenner i kthehet zakonit të vjetër. Zbulon këmbët e saj seksi

0
Pas lindjes së vajzës së saj Stormi, si duket Kylie Jenner është kthjelluar paksa. Ajo tanimë ka filluar të jetë aktive në rrjetin social Instagram. Para disa orëve ajo ka publikuar një foto shumë tërheqëse. Përballë një pasqyre Kylie ka vënë në pah këmbët e saj seksi dhe të zbuluara. Dita e Valentinit e ka […]

Emina Çunmulaj uron burrin e saj për Shën Valentin. Ai ia prek…

0
Modelja Emina Çunmulaj ka një kohë të gjatë që është martuar me miliarderin Sam Nazarian. Ata të dy gëzojnë një vajzë të vogël dhe prap janë në pritje të ëmbël për fëmijën e dytë. Këta të dy edhe përkundër dallimit në moshë kanë një dashuri shumë të madhe. Madje kjo gjë nuk ju pengon atyre […]