Home Tag "foto"

Një mami sensuale si Nora Istrefi

0
Nora pas një pauze të gjatë ndaj muzikës për shkak të lindjes, i është rikthyer fuqishëm këtë sezon. Kemi parë foto të Norës duke dal nga pishina, nëpër koncerte, në klipet por nuk paskemi parë foton më të bukur e më sensuale të saj. Të gjithë meshkujt do të xhelozojnë Robert Berishën në këto momente. […]

2po2 ka një dedikim të veçantë për gruan e tij

0
Rrallë herë e publikon atë në rrjete sociale madje këtë gjë mundohet që në maksimum ta mbajë të fshehur. Besnik Canolli apo i njohur ndryshe si 2po2 ka publikuar një foto në instagram ku shihet bashkë me gruan e tij. Ai pikërisht në ditën e të dashuruarëve ka zgjedhur një foto bardhë e zi që […]

Kylie Jenner i kthehet zakonit të vjetër. Zbulon këmbët e saj seksi

0
Pas lindjes së vajzës së saj Stormi, si duket Kylie Jenner është kthjelluar paksa. Ajo tanimë ka filluar të jetë aktive në rrjetin social Instagram. Para disa orëve ajo ka publikuar një foto shumë tërheqëse. Përballë një pasqyre Kylie ka vënë në pah këmbët e saj seksi dhe të zbuluara. Dita e Valentinit e ka […]

Emina Çunmulaj uron burrin e saj për Shën Valentin. Ai ia prek…

0
Modelja Emina Çunmulaj ka një kohë të gjatë që është martuar me miliarderin Sam Nazarian. Ata të dy gëzojnë një vajzë të vogël dhe prap janë në pritje të ëmbël për fëmijën e dytë. Këta të dy edhe përkundër dallimit në moshë kanë një dashuri shumë të madhe. Madje kjo gjë nuk ju pengon atyre […]

Dikush i tha Tunës të zhvishet në…

0
Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura. Që nga ndarja nga Cozman e deri tek njohja dhe martesa me Patris Berishën mediat rozë nuk u ndalën asnjëherë së shkruari për të. Madje lajmet morën hov edhe në momentin kur Tuna zbuloi shtatëzaninë e saj, lajme këto që nuk mbaruan […]

Agnesa Vuthaj e bukur si dielli

0
Tashmë termi bukuri e mban emrin e saj. Dita ditës ajo po bëhet më e bukur dhe elegante.  Në profilin e saj në instagram ajo herë pas here na impresionon me fotografitë e saj të bukura. Në fotografinë e fundit ajo është dukur shumë bukur, madje bukurinë e saj ja vlen ta krahasosh me bukurinë […]

Në hall Getinjo. Nuk ka më kë të festojë Shën Valentinin

0
Reperi Getinjo nuk është duke kaluar edhe aq kohë të mirë në këtë ditë të të dashuruarëve. Madje ai ka zgjedhur që të bejë shaka përmes profilit të tij në Instagram. Se që është single këtë gjë e dimë shumë mirë, por këtë gjë e konfirmoi edhe sot me anë të fotos që postoi. Në […]