Home ShowBiz Vjosa Kaba zbulon një pasion të njëjtë mes Shkodran Mustafit dhe vajzës së tyre
Vjosa Kaba zbulon një pasion të njëjtë mes Shkodran Mustafit dhe vajzës së tyre
0

Vjosa Kaba zbulon një pasion të njëjtë mes Shkodran Mustafit dhe vajzës së tyre

0
0

Është çifti më simpatik në instagram. Mbrojtësi i skuadrës londineze Arsenal është duke kaluar momentet më të lumtura pranë gruas dhe vajzës së tij.

Vjosa dhe Mustafi po gëzojnë një jetë të lumtur në Londër, ku gëzimin më të madh ua ka shtuar ardhja në jetë e vajzës së tyre. Edhe pse e vogël, vajza ka filluar t’i ngjajë paksa Shkodranit.

Këtë e ka bërë të ditur edhe vetë Vjosa Kaba përmes një video inçizimi në instastory. Ajo ka xhiruar vajzën e saj brenda një makine super luksoze, makinë kjo që është në posedim të Mustafit.

“Shiko buzëqeshjen e saj, po duket sikur ajo ka të njëjtin pasion sikur babai”, janë fjalët që Vjosa ka shkruar.

Pra dihet që Mustafi nuk e ka fshehur kurrë pasionin e tij për makinat, dhe si duket kjo gjë ka kaluar edhe tek gjenet e vajzës së tij.

vjosa kaba

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bcz5H0DBDJN/?taken-by=vjosakaba