Home ShowBiz Gold AG lë muzikën për boksin?
Gold AG lë muzikën për boksin?
0

Gold AG lë muzikën për boksin?

0
0

Arian Agushi i njohur në publik si Gold AG, që një kohë të gjatë është duke ushtruar trupin e tij në palestër. Ai përmes fotove të ndryshme në Instagram tregon muskujt e formuar të tij.

Së fundmi reperi shqiptar ka publikuar një video përmes së cilit shihet duke ushtruar boks. Duket e qudtishme por si duket Ariani i ka hyrë me shumë vullnet kësaj pune.

Madje edhe ka prej fansave të tij që e kanë konsideruar më të fortë se boksierin e mirënjohur “Maywheather”.

“Don me ndërru pak profesionin o Lugina”, shkruan një tjetër.

Kjo video është pritur shumë mirë nga ndjekësit e tij, madje kjo gjë nuk i ka habitur aspak, ngase dihet që Goldi ka një forcë dhe trimëri që gjithmonë e ka shfaqur.

 

Ushtrime me ma t'fortin e kesaj pune @viktorgjina_hoxha @gina.gym

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Linku: https://www.instagram.com/p/BfHB6A_FKL5/?taken-by=arianagushi1986

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Be8pOiWF6ce/?taken-by=arianagushi1986