Home ShowBiz Bukuria e Shkenda Dubovës buron nga…
Bukuria e Shkenda Dubovës buron nga…
0

Bukuria e Shkenda Dubovës buron nga…

0
0

Është një ndër artisteve më të bukura në skenën muzikore shqiptare.  Ajo së fundmi në instastory ka publikuar një fotografi të nënës së saj përmes së cilës uron ditëlindjen. Ajo se çfarë bie në sy është bukuria e nënës së Shkendës.

Një zonjë me mjaft elegancë dhe bukuri. Përmes kësaj fotoje ne mund të kuptojmë se nga ku ka buruar gjithë kjo bukuri që posedon super ylli.

E po bukuria ndonjëherë trashëgohet, këtë po e dëshmon edhe Shkenda e cila ka trashëguar disa tipare dhe bukuri nga nëna e saj.

shkenda dubova

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcQiz_GAbuW/?taken-by=shkendadubova