Home ShowBiz Robert Berisha është i bërë?! “Vipat e bllokut” i nxjerrin sekretin
Robert Berisha është i bërë?! “Vipat e bllokut” i nxjerrin sekretin
0

Robert Berisha është i bërë?! “Vipat e bllokut” i nxjerrin sekretin

0
0

Tashmë është bërë e pa shmangshme, për tu dukur më të rinj apo për të mos treguar moshën personazhet publikë po u nënshtrohen ndërhyrjeve estetike.

Ky fenomen ka pushtuar si femrat asht edhe meshkujt. Rasti i fundit është ai i bahkëshortit të Nora Istrefit, Robert Berishës i cili duket se ka kryer një operacion plastic për të zhdukur rrudhat.
Një faqe Instagrami e quajtur “Vipat e bllokut” dhe që merret kryesisht me këtë tematikë ka postuar një video të Robertit teksa kryen këtë ndërhyrje estetike. Nuk e dimë se cila është ërsyeja e cila e ka shtyrë burrin e këngëtares ti hyjë këtyre “halleve” por mesa duket tashmë i ka zgjidhur…

2018-02-14 10_21_30-🌐 𝐄 𝐕𝐄𝐓𝐌𝐉𝐀 𝐅𝐀𝐐𝐄 𝐙𝐘𝐑𝐓𝐀𝐑𝐄 🌐 (@vipat_e_bllokut_official_) • Ins

Link: https://www.instagram.com/p/BfIzFdzlQjf3SIPu-Iy5HIJjSN1N4LIR2d_8zg0/?taken-by=vipat_e_bllokut_official_

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BarMdjnDfnX/?taken-by=robertberishaofficial