Home Lifestyle Femra seksi ka shumë, por me forma të tilla janë të ralla
Femra seksi ka shumë, por me forma të tilla janë të ralla
0

Femra seksi ka shumë, por me forma të tilla janë të ralla

0
0

Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njëra i lë të gjithë gojëhapur me format e saj të trupit.

Me trupin e saj të përsosur dhe me një pamje të mrekullueshme, kjo trajnere e fitnesit është një qenie e përsosur për ta parë.

Një nga modelet më seksi është padyshim Amanda Lee. E hollë por me një trup seksi, Amanda ju lë gojëhapur.

Ajo ka më shumë se 11 milionë ndjekës në Instagram dhe dy fotografitë e fundit që ajo ka publikuar, kanë çmendur të gjithë. Shikoni ato:

Link: https://www.instagram.com/p/BfjiyOnDZ79/?taken-by=amandaeliselee

Link: https://www.instagram.com/p/BfeSR6NDqNT/?taken-by=amandaeliselee

Link: https://www.instagram.com/p/BfCWDRQjLMU/?taken-by=amandaeliselee

👅

A post shared by Amanda Lee (@amandaeliselee) on

Link: https://www.instagram.com/p/Be3uIIJDGMo/?taken-by=amandaeliselee

Link: https://www.instagram.com/p/Bent36pDhNZ/?taken-by=amandaeliselee

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdvSIYFDUbx/?taken-by=amandaeliselee