Home Aktualitet Sherr masiv në emision LIVE. Deputeti i përvishet politologut
Sherr masiv në emision LIVE. Deputeti i përvishet politologut
0

Sherr masiv në emision LIVE. Deputeti i përvishet politologut

0
0

Kur fjalët i lënë vëndin grushtave, çdo limit është shkelur.

Degradoi në sherr masiv me grushte një transmetim direkt në një television në Rusi. Ka qenë një debat mes deputetit gjerman Andreas Maurer dhe politologut ukraninas, Dimitry Suvorov që degjeneroi më pas në dhunë fizike.

Fillimisht, sherri filloi kur Muarer përmendi bombardimin që po ndodh në rajonin verior të Ukrainës, Donbass, që ai pohoi se ka lënë të vdekur të paktën 200 fëmijë atje, një gjë e tiilë u mohua nga Suvorov, i cili kërkonte fotografi relevante si provë.

Në tentim që ta qetësonte Suvorovin, udhëheqësi i emisionit, Andrey Norkin, tentoi që ta kapë atë për supi, por më pas u shkaktua një sherr masiv.

Link: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=GlNynTmVcP0