Home Lifestyle Femra seksi ka plot, por format Chloe Khan nuk i ka asnjë
Femra seksi ka plot, por format Chloe Khan nuk i ka asnjë
0

Femra seksi ka plot, por format Chloe Khan nuk i ka asnjë

0
0

Chloe Khan ka treguar rezultatin e operacioneve kirurgjike, përmes disa fotove që ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

Ylli, që aktualisht po shijon pushimet në Egjipt është shfaqur seksi dhe provokuese në natyrë, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet seksi.

E veshur në një palë mbathje të bardha dhe një bluzë të vogël që ekspozon barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes, ajo nuk ka lënë vend për imagjinatë.

Link: https://www.instagram.com/p/Bgje8_Sg_iX/?taken-by=chloe.khan

Who else has got a dodgy tattoo they regret 🤷🏽‍♀️

A post shared by 🌴Chloe Khan🌴 (@chloe.khan) on

Link: https://www.instagram.com/p/BggTy6tAaXl/?taken-by=chloe.khan

Good morning . What you want me to make you for breakfast 🍳?

A post shared by 🌴Chloe Khan🌴 (@chloe.khan) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bgf7sTiAuEI/?taken-by=chloe.khan

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BcsUJlEhDDG/?taken-by=chloe.khan