Home ShowBiz Mbresëlënëse Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por prisni të shihni Albërien
Mbresëlënëse Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por prisni të shihni Albërien
0

Mbresëlënëse Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por prisni të shihni Albërien

0
0

Albërie Hadërgjonaj është një nga emrat më të pëlqyer nga publiku.

Këngëtarja prej vitesh jeton dhe e ushtron akrivitetin e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sëbashku me familjen.

Së fundi, në festivalin “Coachella” që mbahet në Los Angeles ishte e pranishme edhe vajza e saj, Anxhelina.

Paraqitja e saj në këtë festival u komentua shumë, kjo sepse këngëtarja u shfaq e gjysmë e zhveshurdhe tejet provokuese.

Por, edhe Albëria në fotografinë e fundit ka lënë të gjithë pa mend. Format e saj të lakmueshme bien shumë në sy, në fustatin e bardhë që mban veshur.

Day 1 🌴

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bhizd3fhnyC/?taken-by=anxhelina

About last night 😘

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BhpZZHhnn_E/?taken-by=alberie_hadergjonaj

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeNpx9zjPHh/?taken-by=alberie_hadergjonaj