Home ShowBiz Dalin prapaskenat, sikleti i modelit në videon erotike me Encën
Dalin prapaskenat, sikleti i modelit në videon erotike me Encën
0

Dalin prapaskenat, sikleti i modelit në videon erotike me Encën

0
0

Për shkak të skenave të forta erotike videoklipi më i fundit i Encës ka bërë zhurmë të madhe në media.

‘Dua’ titullohet klipi në fjalë e në thelb kishte tradhëtinë bashkshortore. Për të realizuar këtë vet Enca ka përzgjedhur një model të huaj i cili duhet thënë është tepër simpatik.

Sot Enca ka publikuar një video ku tregon prapaskenat e videoklpit me modelin, i cili realisht është ndjerë në siklet kur ka realizuar këto skena me Encën.

“Jemi gati për të xhiruar skenën ku do puthemi dhe prekemi. Je gati? Mendon se do dalë mirë? Mendon se do jetë e çuditshme?”, e pyet Enca modelin.

Pierluigi shihet i vënë në siklet teksa kthen përgjigje të shkurtra.

Link: https://www.instagram.com/p/BhobappnySO/?taken-by=enca

Link: https://www.instagram.com/p/BgvpF5fn3kf/?taken-by=enca

Burimi i fotos kryesore: https://www.youtube.com/watch?v=Nc75Johk9Q8