Home ShowBiz I jep fund beqarisë?! Albana Osmani shkëlqen me fustan të bardhë
I jep fund beqarisë?! Albana Osmani shkëlqen me fustan të bardhë
0

I jep fund beqarisë?! Albana Osmani shkëlqen me fustan të bardhë

0
0

Albana Osmani, moderatorja e njohur dhe njëherësh ideatorja e nismës së bamirëse “Ti je një luledielli”,  është shfaqur me fustanin e bardh.
Plot shkëlqim duket në një postim të bërë në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë porsi nuse e re.

Kjo fotografi sipas Albanës është realizuar para dy viteve kurse kjo fotografi është një kthim në kohë.

Arbana shpesh herë është marrë si etaloni i bukurisë natyrale dhe sigurish do jetë fatlum kush do ketë zemrën e saj.

#throwback #cover #starpeople #withamazingpeople

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BiCCxojlhzm/?taken-by=albanaosmani1

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhuQnaCFj5J/?taken-by=albanaosmani1