Home Tag "I jep fund beqarisë?!"

Në një ceremoni të fshehtë, martohet aktori i njohur

0
Aktori i njohur Hollivudian, Jude Law i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar me partneren e tij Phillipa Coan, në një ceremoni intime në Londër të martën. Aktori 46-vjeçar u martua me parteneren e tij psikologën 32-vjeçare Phillipa, në një ceremoni private, duke shmangur listën e gjatë të të ftuarve. Nusja dukej shumë e […]

Moderatorja sportive i jep fund beqarisë, shkëlqen më fustanin e nusërisë

0
Moderatorja e njohur sportive Genta Cana e cila prezanton emisionin sportiv “Minuta e Fundit” që transmetohet në “Klan Kosova”, mbrëmjen e kaluar i ka dhënë fund beqarisë. Dasma është zhvilluar në një ceremony madhështore në Prizren, ndërkohë që gazetarja sportive shkëlqente me fustanin e bardhë. Megjithëse nuk ka publikuar asnjë foto nga ceremonia, kanë qenë […]

“Kam gati çdo gjë!” Anna Lika i jep fund beqarisë?!

0
Anna Lika ka fituar shumë popullaritet me tipin e saj moskokçarës dhe batutat e shumta spontane. Shumë e ndjekur në profilin e saj në Instagram, Anna ndan shpesh me fansat momente të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, nëpërmjet një postimi në Instatory, ajo i ka habitur të gjithë kur ka lajmëruar se shumë shpejt do të martohet. Kërkesës së një […]

Jona Spahiu i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë

0
Edhe pse e mbajtën të fshehtë datën e dasmës, Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri nuk arrijnë të fshehin një moment kaq të rëndësishëm si dasma. Çifti kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare. Disa momente nga dasma që ka mbledhur familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit janë ndarë edhe në rrjetet sociale. […]

I jep fund beqarisë?! Albana Osmani shkëlqen me fustan të bardhë

0
Albana Osmani, moderatorja e njohur dhe njëherësh ideatorja e nismës së bamirëse “Ti je një luledielli”,  është shfaqur me fustanin e bardh. Plot shkëlqim duket në një postim të bërë në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë porsi nuse e re. Kjo fotografi sipas Albanës është realizuar para dy viteve kurse kjo fotografi […]