Home Aktualitet “Doni dru, ju jap unë dru ” mësuesja dhunon nxënësit në klasë
“Doni dru, ju jap unë dru ” mësuesja dhunon nxënësit në klasë
0

“Doni dru, ju jap unë dru ” mësuesja dhunon nxënësit në klasë

0
0

Një video e regjistruar në një shkollë në Sarandë ku mësuesja dhunon nxënësit është transmetuar mbrëmë në emisionin satiro-investigativ “Stop”.

“Doni dru ju? Ju jap unë dru sa të doni. Boll, boll të thashë, mos fol”, dëgjohet të thotë mësuesja.

Në fillim të videos shihet se mësuesja godet dy nxënës teksa ata sillen rrotull për t’ju shmangur.

Më pas njëri prej tyre ulet dhe mësuesja i zgjat dorën për t’i gjuajtur duke i thënë të pushojë.

Dy moderatorën kanë bërë një apel të fortë që të merren masa të rrepta karshi sjelljesh të tilla nga një mësuese.

Link: https://youtu.be/85waLBOaRoY?t=506

Burimi i fotos kryesore: ©TvKlan