Home ShowBiz Fillon sot „Shiko kush luan“ – Look-u i Luanës është mahnitës
Fillon sot „Shiko kush luan“ – Look-u i Luanës është mahnitës
0

Fillon sot „Shiko kush luan“ – Look-u i Luanës është mahnitës

0
0

Pas një periudhë të ngjeshur me shumë punë, më në fund për të gjithë që mezi e kanë pritur emisionin “Shiko kush luan” ju informojmë që do startojë sot në mbrëmje në orën 21:00 në televizionin “Top Channel”.

Detaji që na bie më shumë në sy dhe që na mban të kuriozuar çdo të shtunë pranë ekranit, është look-u i bukuroshes Luana.

Pës sot ajo na ka zbuluar vetëm modelin e flokëve dhe shumë pak nga veshja e cila do të jetë në ngjyrë lejla të hapur.

Foto janë publikuar nga vet Luana:

View this post on Instagram

SONTE 21:00 #ShikoKushLuan 😍

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BoTtBW4Hma-/?taken-by=luanavjollca

Link: https://www.instagram.com/p/BoR2udRHF00/?taken-by=luanavjollca

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BoKjEGWnPoj/?taken-by=luanavjollca