Home ShowBiz Çudit Alban Dudushi: “Kam punuar tulla llaç”
Çudit Alban Dudushi: “Kam punuar tulla llaç”
0

Çudit Alban Dudushi: “Kam punuar tulla llaç”

0
0

Alban Dudushi sot është një ndër figurat më ikonike të ekranit të Top Channel.

Por para se të bëhej një ndër imazhet kryesore të ekranit Dudushi ka qenë një punëtor i thjeshtë.

Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën, moderatori ka zbuluar punën që ka bërë para se të bëhet i famshëm.

Dudushi ka bërë të ditur se ka punuar me llaç dhe tulla, ndërsa ka theksuar se ka ngritur pesha të rënda.

Ndërsa Dojna ka bërë shaka duke theksuar se duke bërë muskuj, ai e kishte më të thjeshtë të binte në sy tek femrat.

Link: https://www.instagram.com/p/BoylhGyBRjp/?taken-by=dojnamema

Burimi i fotos kryesore: ©TopChannel