Home ShowBiz Dashamirëse e artit, Oriola Marashi publikon foto tërësisht nudo
Dashamirëse e artit, Oriola Marashi publikon foto tërësisht nudo
0

Dashamirëse e artit, Oriola Marashi publikon foto tërësisht nudo

0
0

Modelja shqiptare Oriola Marashi në Instastory ka ndarë me ndjekësit imazhin e një pikture shumë mbresëlënëse.

Në pikturë shihet një femër e zhveshur tërësisht, ulur mbi shtrat dhe me kokën të kthyer pas.

Mesa duket nudot e frymëzojnë shumë modelen e re, pasi shpesh ndodh që edhe ajo të pozojë pothuajse nudo.

1887982422932158827_301976839

1886601866940032532_301976839

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Link: https://www.instagram.com/p/BiaGQF8DRw7/?taken-by=oriolamarashi

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/oriolamarashi/