Home ShowBiz Kush është idhulli i Oriola Marashit, mes modeleve shqipëtare?
Kush është idhulli i Oriola Marashit, mes modeleve shqipëtare?
0

Kush është idhulli i Oriola Marashit, mes modeleve shqipëtare?

0
0

Ajo di sesi të tërheqë vëmendjen e fansave të saj duke publikuar foto e video “hot” dhe mjaft pikante.

Fjala është për Oriola Marashin, një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar.
Por këtë herë Oriola nuk i ka kthyer sytë nga vetja me ndonjë postim siç vetëm ajo di të bëjë. Kësaj radhe, ajo ka publikuar në “Instastory” një foto të modeles së njohur Emina Çunmulaj teksa kryen një akt bamirësie.

Në mbishkrimin e fotos Marashi shkruan për Eminën: “Një zemër e madhe si Emina Çunmulaj” “Të adhuroj”.

1887809188706214165_301976839

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bobmvp1DPpL/?taken-by=oriolamarashi