Home ShowBiz “Dashuria e saj më e madhe” feston sot ditëlindjen, Leonora Jakupi bën urimin më të ndjerë
“Dashuria e saj më e madhe” feston sot ditëlindjen, Leonora Jakupi bën urimin më të ndjerë
0

“Dashuria e saj më e madhe” feston sot ditëlindjen, Leonora Jakupi bën urimin më të ndjerë

0
0

Familja për të është shumë e shtrenjtë dhe këtë këngëtarja e njohur Leonora Jakupi gjithnjë e ka vënë në dukje.

Ndonëse ajo është shprehur se nuk ndihet e plotësuar, për shkak të mungesës së babait, për Leonorën familja është mbështetja dhe dashuria më e madhe.

Ndërsa ditën e sotmë këngëtarja ka zgjedhur Instagramin për t’i dedikuar disa fjalë të ëmbla, mamasë së saj me rastin e ditëlindjes.

“Nënë, o drita e syve te mij, dielli qe ndriçon rrugen time! Te pafsha te lumtur e te buzeqeshur gjithmonë. çdo fjale cdo falenderim eshte i vaket krahasu me sakrificen dhe mundin tend per neve…Ti je dhe do mbetesh ma e madhja dashni e imja! Urime ditelindjen engjelli im!”- shkruan këngëtarja.

Link: https://www.instagram.com/p/Bp6jfP_lsI4/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BnzN1plHaCC/