Home Tag "leonora jakupi"

Leonora Jakupi pranon lidhjen e dashurisë, tregon a do të ketë dasëm

0
Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. Por së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage”, Leonora ka pranuar për herë të parë se është në një lidhje dashurie prej shumë kohësh. Nuk ka preferuar të tregojë prej sa vitesh, mirëpo ajo është shprehur […]

Pas dy vitesh mungesë, rikthehet më në fund Leonora Jakupi

0
Këgëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi, ka publikuar së fundmi, pas dy vitesh mungesë, këngën e saj më të re. “A m’ke harru”, titullohet kënga më e re e Leonora Jakupit, e cila është një baladë, me ritme dhe motive të buzukut. Leonora Jakupi shfaqet më në formë se […]

Pas dy vitesh, rikthehet më në fund Leonora Jakupi

0
Pas një pauze dy vjeçare, këngëtarje simpatike dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Ka qenë vetë këngëtarja që e ka bërë të ditur këtë, me anë të postimeve në rrjetet sociale. Në foton e publikuar në Instastory ajo ka zbuluar bashkëpunëtorët ndërsa nuk […]

“Sot Kosova u bë me ushtri…” Emocionon Leonora Jakupi

0
Kuvendi i Kosovës sot ka votuar tre projektligje historike duke themeluar Ministrinë e Mbrojtjes dhe Ushtrinë e Kosovës, Me këto projektligje tashmë Kosova ka ushtrinë e saj dhe askush më nuk do të guxojë ta prekë. Themelimi i ushtrisë u votua nga 107 deputetë dhe vetëm deputetët e Listës Serbe e kanë kundërshtuar. Një ndër […]

“Dashuria e saj më e madhe” feston sot ditëlindjen, Leonora Jakupi bën urimin më të ndjerë

0
Familja për të është shumë e shtrenjtë dhe këtë këngëtarja e njohur Leonora Jakupi gjithnjë e ka vënë në dukje. Ndonëse ajo është shprehur se nuk ndihet e plotësuar, për shkak të mungesës së babait, për Leonorën familja është mbështetja dhe dashuria më e madhe. Ndërsa ditën e sotmë këngëtarja ka zgjedhur Instagramin për t’i dedikuar disa fjalë […]

Leonora Jakupi emocionon nënën që humbi familjen e saj në luftë

0
Emisioni “Dua të të bëj të lumtur”, drejtuar nga nga Arbana Osmani, çdo të shtunë po mbledh pranë vetes mijëra shqiptar. Histori nga më të ndryshmet në gjithë trojet shqiptare po bëhen pjesë e emisionit më të ndjekur të momentit. Ajo sot jeton e vetme në qytetin e Gjakovës. Nënë Ferdonija e cila ka humbur gjithë familjen gjatë […]

“Gucci” dhe “Channel” nuk janë më të rëndësishëm se vendlindja ime. Komenti epik i Leonorës kundrejt një ndjekëse të saj

0
Njihet për thjeshtësinë e saj të cilën e tregon herë pas here përmes fotove të ndryshme që publikon në rrjete sociale. Së fundmi Leonora Jakupi ka vënë një foto shumë të bukur në Instagram, përmes së cilës ka treguar veshjen e saj. Por ajo se çfarë vihen në pah janë aksesorët e saj të shrenjtë […]

Leonora thumbon: Jo Gucci, po 7 euro!

0
Tashmë kur në modë janë gjërat luksoze “Gucci”, këngëtarët tanë janë shumë të dhënë pas tyre, madje nuk hezitojnë që të blejnë edhe gjërat më të shtrenjta të kësaj firme. Por ka edhe nga ata njerëz që nuk iu intereson një gjë e tillë. Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi nuk e vret shumë mendjen për jetën […]

Ja cilin vend zgjedh Leonora për të pushuar

0
Është koha e dimrit dhe çdo kush zgjedh ndonjë vend për të kaluar një kohë të bukur të kësaj stine. Leonora Jakupi e cila ka ca kohë që po qëndron larg vëmendjes mediatike ka zgjedhur vendin e saj për të pushuar. Përmes një fotoje në instastory Leonora tregon vendin se ku është duke kaluar disa […]