Home ShowBiz “Është maniak seksual “, “Partnerja” e Florjan Binajt habit publikun me këtë deklaratë
“Është maniak seksual “, “Partnerja” e Florjan Binajt habit publikun me këtë deklaratë
0

“Është maniak seksual “, “Partnerja” e Florjan Binajt habit publikun me këtë deklaratë

0
0

Mes të ftuarve të emisionit të ri  “Late Night Show”, nga Kastro Zizo qe edhe aktori i njohur i humorit Florjan Binaj.

Gjatë emisionit iu kërkua aktorit Salsano Rrapi, që të japë mendimin e tij për kolegun Binaj.

Salsano, i cili është edhe “partnerja” në pjesën e atentateve në “Portokalli”, ku ai bën rolin e femrës, është shprehur me humor se është Flori është një “maniak seksual”.

“Flori, kryesorja është që është i gjatë dhe i dobët. Flori thyhet si kallam. Duhet të flas si shok, si mik apo si partner? E kam dhe partner sepse zakonisht kam bërë vajzat në “Portokalli” tek pjesa e atentateve. Të them gjërat e mira në fillim: është mik i mirë, shumë punëtor, i talentuar, shumë king, shumë seksi, maniak seksual (me shaka). I pëlqen shumë makina, por vjen me biçikletë në punë. E ka fiksim kur vonohen kolegët si puna ime dhe vetë vjen gjithmonë me vonesë. E do shumë Shqipërinë, dhe Amerikën dhe Brazilin”, tha Salsano për Florjan Binajn.

Flet "partnerja" e Flor Binaj: Është maniak seksual 😛 😛

Flet "partnerja" e Flor Binaj: Është maniak seksual 😛 😛 #oranews #latenightshow #kastrozizo

Posted by Ora News on Saturday, January 12, 2019

Link: https://www.facebook.com/Ora.News.RTV/videos/356584258489872/

Burimi i fotos kryesore: ©TopChannel