Home ShowBiz Su kurrë më parë, Tuna dhe Patris bëhen bashkë në muzikë
Su kurrë më parë, Tuna dhe Patris bëhen bashkë në muzikë
0

Su kurrë më parë, Tuna dhe Patris bëhen bashkë në muzikë

0
0

Lidhja e më pas martesa e Tunës me Patris Berishën qenë krejt të papritura në publik.

Por tani Tuna dhe Patris janë një çift i konsoliduar dhe ardhja në jetë e Tian i ka bashkuar edhe më shumë.

Muzika është gjithashtu një pikë e fortë që ata e kanë të përbashkët.

Tuna është këngëtare kurse Patris është pjesë e Filarmonisë së Kosovës si timpanist dhe baterist, por në muzikë çifti s’kanë bashkëpunuar kurrë.

Por tashmë mund të shohim dhe një “bashkëpunim” muzikor mes tyre. Tuna ka publikuar një video ku vetë këndon e Patrisi e shoqëron si baterist.

1954671452965744832_41949111

Link: https://www.instagram.com/tunasejdi/

Burimi i fotos kryesore: ©TvKlan