Home ShowBiz “Nuk mendon se e ke tepruar?” Luana nxehet me Marinën
“Nuk mendon se e ke tepruar?” Luana nxehet me Marinën
0

“Nuk mendon se e ke tepruar?” Luana nxehet me Marinën

0
0

Moderatorja e njohur Marina Vjollca, bashkë me të shoqin Getoar Selimi, ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku kanë pasur fatin të jenë dhe në krah të yje të kinematografisë.

Jo vetëm kaq po shohim që Instagrami i Marinës është i mbushur plot me foto dhe video nga  vendet përrallore që po viziton.

Shumë nga ndjekësit mund të jenë bërë nga pak xhelozë, kësaj “xhelozie” nuk ka mundur ti shpëtoj as motra e saj, Luana e cila nuk ka nguruar t’i shkruaj:

“Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?”

Ndërsa Marina ia kthen duke vijuar shakanë: “Pak o rrush”!

 

View this post on Instagram

The Best! @antoniobanderasoficial

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BsgUVZ2j8hP/

auto_1-121547282997

Link: https://www.instagram.com/p/Bsf4PmLDM7w/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BsGcV-Eg2Og/ / https://www.instagram.com/p/BpM5x_iCJcR/